Izby, apartmány a depandance

Budova hotela je národnou kultúrnou pamiatkou. Jeho rekonštrukcia bola preto oveľa náročnejšia. Dispozičné riešenia izieb a ich rozloženie boli limitované pôvodným stavom budovy.

Rekonštrukcia priniesla dva typy dvojlôžkových izieb a apartmány. Celkom je k dispozícii 8 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány a 13 prísteliek. Nižšia kapacita ubytovania je zárukou súkromia, pohody a pokojného pobytu.

Niekoľko krokov od hotela sa nachádza náš depandance v podobe Baníckeho domčeka Siglisberg a poskytuje možnosť navýšenia ubytovacej kapacity hotela.

Vo všetkých izbách je samozrejmosťou LCD televízor, minibar, čajový servis, trezor, župan a papučky. Podkrovné izby sú klimatizované.

Pre našich detských hostí máme pripravené detské veľkosti županov a špeciálnu detská hotelovú kozmetiku. Pre tých najmenších detské postieľky či ohrievač na fľaše.

Na vašom pohodlí nám záleží. Kvalitná damašková posteľná bielizeň je nutnosťou, rovnako ako aj šetrná hotelová kozmetika s prírodnými zložkami a araganovým olejom. Jej obaly sú navyše vyrábané z biologicky rozložiteľných materiálov.

Domáce zvieratká priamo v hoteli neubytovávame, radi vás však s vašim domácim miláčikom ubytujeme v našom depandance. Po vašom odchode venujeme izbe zvýšenú pozornosť a špeciálne čistiace prípravky.